Studio Figura Gdynia Witomino

Studio Figura Gdynia Witomino

@studiofiguragdyniawitomino

Polubienia 0
Ocena brak
Opinie 0
Tak
0 Czy ten profil jest Zaufany?
Nie
Zobacz profil Zadzwoń

Szczegóły

Utworzono: 12 maja

Ostatnia aktualizacja: 2022-12-15

Kategorie: Społeczność, Zdrowie/uroda

Opis

Studio Figura, to miejsce, w którym zgubisz zbędne kilogramy, pozbędziesz się brzuszka i zapomnisz o cellulicie. A to wszystko w miłej, przyjemnej atmosferze.

Regulamin Studia Figura Gdynia Witomino.

Bardzo cenimy Wasz czas i staramy się, abyście zawsze mogły w wyznaczonym terminie skorzystać z naszych stacji treningowych oraz zabiegów. Rezerwując dla Was konkretną datę i godzinę gwarantujemy Wam komfort podczas ćwiczeń, dopasowując je do Waszego harmonogramu dnia 📝🕥.

✔️ Nie wykorzystany zabieg bez wcześniejszej informacji (informacja min. dzień przed wizytą, w sytuacjach szczególnych 3 godz. wcześniej), będzie on uznawany jako wykonany i odpowiednio zanotowany w karnecie.

👉Często odmawiamy innym Paniom zabiegów o danej porze z uwagi na inne rezerwacje, a później okazuje się, że Panie nie przychodzą nawet nie dzwoniąc...🤭😭

✔️ Umówiona godzina jest jednocześnie godziną rozpoczęcia ćwiczeń, dlatego prosimy o przychodzenie przynajmniej 10 minut wcześniej. Będzie to dla Pań czas na przebranie i przygotowanie do ćwiczeń. W przypadku spóźnienia, odjęte to zostanie od czasu zabiegu.

✔️ Każdorazowo prosimy o zabranie ze sobą:

⏩ długich białych/ szarych legginsów, koszulki z długim rękawem (Roll Shaper), krótkich spodenek (Swan Shaper, Vacu), czystych legginsów na zmianę w przypadku limfodrenażu oraz czystych skarpetek na zmianę,

⏩ czystego obuwia sportowego,

⏩ wody do picia (można zakupić na miejscu), SWOJEGO RĘCZNIKA oraz karnetu.

⚠W przypadku braku obuwia zmiennego, czystych skarpetek bądź zmiennych getrów zastrzegamy sobie prawo do odmówienia skorzystania z zabiegu w danym dniu.

✔ W naszym

Studio nie wszystkie stacje są wymienne między sobą 🔁 Dlatego posiadając karnet, możecie korzystać tylko z dobranych indywidualnie i ściśle określonych stacji treningowych.

✔️ Jeżeli chcecie zrezygnować z wizyty lub zapisać się na zabiegi czy zmienić termin, zadzwońcie ☎ do nas lub napiszcie wiadomość SMS 📲na studyjny nr telefonu 784 949 955 🔜 Oddzwonimy.

👉Zdarza się, że piszecie do nas wiadomości na Facebooku, na które odpowiadamy z opóźnieniem. Nie wynika to z naszej złej woli tylko z tego, że kiedy w Studio są Panie, nie mamy możliwości sprawdzania FB na bieżąco....

✔️ Karnety Fitness/Wellness są ważne 30 dni / Karnety Kosmetologia 30 dni (4-8 zabiegów), 60 dni (12 zabiegów) - ich ważność można przedłużyć JEDNORAZOWO na maksymalnie 2 tygodnie, po uprzedniej informacji do Studia, wtedy nanosimy stosowną adnotację na karnecie ✍.

✔️ Nagrody są do wykorzystania w ciągu 14 dni od dnia otrzymania nagrody

Szanujmy siebie nawzajem, a także swój czas i innych,

jesteśmy po to by sobie wzajemnie pomagać 💚❕❕

Dziękujemy za zrozumienie😀

Jesteś właścicielem tego profilu? Zyskaj za darmo więcej zapytań i klientów w swojej firmie

Darmowe wyróżnienie profilu na 30 dni!

Dołącz do Zaufany Profil

Opinie o Studio Figura Gdynia Witomino

Brak opinii.

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego profilu?

Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania swojego profilu, odpowiedzi na opinie oraz wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

Zarządzaj tym profilem

Może Ci się spodobać

x

Zgłoś naruszenie

Studio Figura Gdynia Witomino
@studiofiguragdyniawitomino

Klikając "Wyślij zgłoszenie", oświadczam iż akceptuję Regulamin serwisu i Politykę prywatności Serwisu ZaufanyProfi.pl