Pytania i odpowiedzi

Nie. ZaufanyProfil.pl to serwis porównujący FanPage prowadzone na Social Media (Facebook / Instagram). Jego zadanie polega na algorytmicznej ocenie i prezentowaniu zawartości poszczególnych FanPage. Na ocenę składają się między innymi: transparentność, data powstania FP, ilość postów, reakcji fanów, danych teleadresowych, etc. ZaufanyProfil.pl nie sprzedaje produktów, usług i towarów. Po wyborze konkretnego FANPAGE ZaufanyProfil.pl przenosi użytkownika bezpośrednio na Facebook / Instagram lub stronę www.

Informacje zawarte na poszczególnych FANPAGE-ach skanowane są przez specjalne oprogramowanie – robota. Robot „wchodzi” na stronę konkretnego FANPAGE i odczytuje wszystkie niezbędne informacje, a następnie agreguje te informacje w bazie danych ZaufanyProfil.pl . Dodatkowo pracownicy serwisu ZaufanyProfil.pl tworzą nowe algorytmy i aktualizują funkcjonujące rozwiązania jakie wykorzystuje Robot skanujący.

Dane i informacje prezentowane na serwisie ZaufanyProfil.pl są aktualizowane bardzo regularnie. Mogą jednak zdarzyć się sytuacje, kiedy dane prezentowane na ZaufanyProfil.pl będą się różnić od tych, które widnieją na FANPAGE na Social Media. Ideą i priorytetem serwisu ZaufanyProfil.pl jest prezentowanie jak najbardziej aktualnych danych i informacji.

Serwis ZaufanyProfil.pl zawiera ogromną ilość informacji co powoduje, że czasami pojawiają się niezamierzone błędy i niepoprawne dane lub informacje. Z tego względu prosimy użytkowników serwisu o zgłaszanie wszelkich pomyłek na adres e-mail office@zaufanyprofil.pl

Użytkownicy Serwisu ZaufanyProfil.pl mają możliwość dodawania komentarzy i oceniania produktów w skali od 1 (słaby) do 5 (super). Ocena prezentowana w postaci “buziek” jest średnią oceną wystawioną przez użytkowników.

Tak, jest darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat za dodanie profilu na naszą platformę.

Każdy profil, który jest tzw. fanpage utworzonym na Facebooku. Nie ma znaczenia jakiej branży dotyczy fanpage.

Główną korzyścią jest zwiększenie zasięgów Twojego profilu na Facebooku. Kolejną ważną kwestią jest zwiększenie jego popularności poprzez nasze algorytmy, które każdego dnia 24/7 pracują na Twój sukces i generują dodatkowy ruch na Twój profil z całego internetu.

Zaufany Profil to magia, która działa od razu po dodaniu profilu. Naszą platformę każdego dnia odwiedza wielu użytkowników internetu szukając interesujących ich rzeczy. Może się okazać, że chwilę po dodaniu swojego fanpage na Zaufany Profil pojawi się pierwszy ruch na Twoją Facebookową stronę prosto z naszej platformy, a być może takie osoby zostaną od razu Twoimi klientami.