Okulus PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

Okulus PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

@OkulusPlus

Polubienia 1950
Ocena 5
Opinie 1
Tak
0 Czy ten profil jest Zaufany?
Nie
Zobacz profil Strona wwwZadzwoń

Lokalizacja

Adres: ul. Górska 19 43-300 Bielsko-Biała

Szczegóły

Utworzono: 4 grudnia 2010

Ostatnia aktualizacja: 2022-09-28

Kategorie: Optyk, Centrum medyczne

Opis

Rejestracja telefoniczna w godzinach od 8.00 do 16.00.

Przyjęcia pacjentów od 8.00 do 20.00 w zależności od godzin pracy specjalistów.

OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii (dawniej Klinika OKULUS) to jeden z wiodących, wysokospecjalistycznych ośrodków okulistycznych w kraju. Swoją działalność na terenie Bielska-Białej prowadzi od 2002 roku, a we wrześniu 2013 roku dodatkowo rozwinęła ją o poradnię OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii w Jaworznie.

Swoim pacjentom oferujemy pełną diagnostykę oraz leczenie laserowe i chirurgiczne chorób oczu w oparciu o zaawansowane technologie urządzeń medycznych. Rocznie w ramach Poradni Okulistycznej, Pracowni Angiografii Fluoresceinowej, Pracowni Laseroterapii i Tomografii Ocznej oraz na Oddziale Okulistycznym Chirurgii Jednego Dnia leczonych jest ponad 17 000 osób. Prowadzimy również poradnię dla dzieci, poradnię leczenia zeza i niedowidzenia, pracownię terapii widzenia oraz profesjonalne studia optyczne.

Dla swoich Pacjentów zawsze staramy się być przede wszystkim kompetentnymi i bliskimi ludźmi.

ZESPÓŁ

Kierownikiem medycznym OKULUS PLUS jest dr n. med. Iwona Filipecka, specjalista chorób oczu, członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Amerykańskiej Akademii Okulistyki oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej. Ośrodek posiada wszechstronnie wykształconą, profesjonalną kadrę z dużym doświadczeniem klinicznym, od lat uczestniczącą w kursach i praktykach doskonalących w kraju i za granicą. Wszyscy nasi lekarze to specjaliści w swoich dziedzinach. Są także członkami wielu krajowych i międzynarodowych organizacji zawodowych.

POLITYKA JAKOŚCI

Od 2007 roku posiadamy akredytację ISO 9001:2000 i pracujemy zgodnie z jej normami. Prowadzimy własną Politykę Jakości, stale kontrolujemy i udoskonalamy nasze działania.

SPRZĘT

gabinety lekarskie i blok operacyjny OKULUS PLUS są wyposażone w najwyższej klasy urządzenia medyczne. Są to wyłącznie nowe urządzenia dostarczone nam przez światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego – m.in. firmy ZEISS, ALCON, TOPCON, TOMEY. Jako jedyni na Śląsku i Podbeskidziu posiadamy wykorzystujemy do laserowej korekcji wad wzroku laser excimerowy WaveLight® EX500 amerykańskiej firmy Alcon.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Wyróżnienie w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia 2013 – Liderzy Medycyny w kategorii Lider Roku w Ochronie Zdrowia 2013 – Działalność Charytatywna.

„Konfederatka 2013” Konfederacji Pracodawców RP dla dr n.med. Iwony Filipeckiej za „zasługi dla rozwoju dialogu społecznego w Polsce oraz za znaczący wkład w umacnianie ruchu pracodawców, krzewienie idei przedsiębiorczości i zasad wolnego rynku”.

II miejsce w Plebiscycie Know Health 2014 w kategorii CSR w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia.

CSR

„DOBRO, KTÓRE DAJESZ DO CIEBIE WRACA” to maksyma, którą kierujemy się w swojej działalności od początku istnienia Centrum OKULUS PLUS.

Więcej informacji, w tym o akcji „Okuliści dla Afryki” i „Szkole Zdrowego Widzenia” można przeczytać tutaj: http://okulus.pl/index.php/o-nas/csr.html

https://www.facebook.com/OkulisciDlaAfryki?ref=hl

http://okuliscidlaafryki.pl/

Jesteś właścicielem tego profilu? Zyskaj za darmo więcej zapytań i klientów w swojej firmie

Darmowe wyróżnienie profilu na 30 dni!

Dołącz do Zaufany Profil

Opinie o Okulus PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

Komentarz anonimowy 2022-10-05

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego profilu?

Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania swojego profilu, odpowiedzi na opinie oraz wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

Zarządzaj tym profilem

Może Ci się spodobać

x

Zgłoś naruszenie

Okulus PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii
@OkulusPlus

Klikając "Wyślij zgłoszenie", oświadczam iż akceptuję Regulamin serwisu i Politykę prywatności Serwisu ZaufanyProfi.pl