CHRIS Turystyka i Rekreacja

CHRIS Turystyka i Rekreacja

@CHRIS.obozy

Polubienia 14120
Ocena brak
Opinie 0
Tak
0 Czy ten profil jest Zaufany?
Nie
Zobacz profil Strona wwwZadzwoń

Lokalizacja

Adres: ul. Jana Kilińskiego 8/2 05-500 Piaseczno

Szczegóły

Utworzono: 22 marca 2011

Ostatnia aktualizacja: 2022-09-28

Kategorie: Sport i rekreacja

Opis

www.chris.com.pl

W tym szczególnym okresie rozwoju człowieka, jakim jest dzieciństwo i dorastanie, nie można nie docenić wagi dobrze podjętej decyzji o wakacyjnym wypoczynku dziecka w odmiennym niż domowe środowisku. I właśnie dlatego stworzyliśmy pionierską na polskim rynku formułę CAMP.

CAMPY CHRIS to więcej niż wakacje

– to doświadczenie, na które zasługuje każde dziecko.

Jesteśmy głęboko przekonani, że Campowe doświadczenia pomogą naszym uczestnikom wyrosnąć na silnych, rozważnych i uśmiechniętych ludzi.

CAMP to miejsce stworzone wyłącznie z myślą o dzieciach i młodzieży.

To zrealizowana idea, w myśl której wszystko, w każdym calu, ma służyć potrzebom młodych ludzi, ich wszechstronnemu rozwojowi i bezpieczeństwu. To przestrzeń dla twórczych poszukiwań i zabawy.

CAMP to prawdziwe letnie miasteczko.

Wszystkie ośrodki, w których organizujemy Campy są wyłącznie do naszej dyspozycji, co oznacza, że na ich terenie przebywają jedynie uczestnicy, kadra i obsługa techniczna. Jest to teren ogrodzony i strzeżony, którego zaplecze edukacyjno-sportowe i rekreacyjne przystosowane jest do pełnej realizacji różnorodnych programów.

CAMP to niepowtarzalna społeczność.

To potężna lekcja tworzenia i zaistnienia w nowej, większej społeczności, zawierania przyjaźni, dzielenia się wspólnymi pasjami i współdziałanie w zespole. Promujemy tu ideę zespołowego działania i zachowywania wzajemnego szacunku.

CAMP to miejsce, w którym liczy się wnętrze każdej osoby.

Camp uświadamia dzieciom, że prawdziwe piękno stanowi to kim są i jak postępują bez względu na płeć, kolor skóry, pochodzenie społeczne czy wyznanie.

CAMP to poszerzanie horyzontów.

Oferujemy bogate i różnorodne programy, odnajdywanie się w zabawie, twórczości i realizacji własnych pomysłów. Dostęp do wszystkich obiektów specjalistycznych gwarantuje Campowiczom możliwość uczestnictwa w wyjątkowo szerokim wachlarzu różnorodnych zajęć sportowych i artystycznych. U nas nikogo nie dziwi tenisista na żaglówce, malarz w małpim gaju czy tancerka na ściance wspinaczkowej.

CAMP to szacunek dla pracy i wysiłku.

Środowisko Campowe nie tylko kształtuje w uczestnikach odpowiedzialność, zaradność i umiejętność współpracy, ale także uczy odczuwania radości z włożonego wysiłku, pokonanych słabości jak i odkrytych wartości oraz zalet. Najwytrwalsi nagradzani są Odznakami Campowymi, a zwycięzcy finałowych zawodów medalami i pucharami.

CAMP to zdrowy styl życia i kontakt z przyrodą.

Z dala od telewizji, Internetu i gier komputerowych uczymy się cieszyć i doceniać to, co oferuje nam nasze środowisko naturalne. Nasze Campy, zlokalizowane są na terenach czystych ekologicznie o dużych walorach naturalnych. Są idealnym miejscem do nabywania zdrowych nawyków i przyzwyczajania do ruchu na świeżym powietrzu.

Jesteś właścicielem tego profilu? Zyskaj za darmo więcej zapytań i klientów w swojej firmie

Darmowe wyróżnienie profilu na 30 dni!

Dołącz do Zaufany Profil

Opinie o CHRIS Turystyka i Rekreacja

Brak opinii.

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego profilu?

Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania swojego profilu, odpowiedzi na opinie oraz wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

Zarządzaj tym profilem

Może Ci się spodobać

x

Zgłoś naruszenie

CHRIS Turystyka i Rekreacja
@CHRIS.obozy

Klikając "Wyślij zgłoszenie", oświadczam iż akceptuję Regulamin serwisu i Politykę prywatności Serwisu ZaufanyProfi.pl