Browar Lubicz

Browar Lubicz

@browarlubiczrestauracja

Polubienia 20781
Ocena brak
Opinie 0
Tak
0 Czy ten profil jest Zaufany?
Nie
Zobacz profil Strona wwwZadzwoń

Lokalizacja

Adres: Lubicz 17J 31-503 Kraków

Ostatnia aktualizacja: 2022-10-02

Kategorie: Browar, Restauracja

Opis

Browar Lubicz. Prawdopodobnie najświeższe piwo na świecie.

Rób w życiu to, co kochasz. My zatem zdecydowaliśmy się robić piwo. Przed kilkoma laty mieliśmy marzenie, żeby naszą miłość do piwa, wiedzę, którą o nim mamy i doświadczenie, które zebraliśmy zwiedzając browary na całym świecie, przekuć w miejsce, które znacie teraz jako Browar Lubicz. Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego miejsca niż to, w którym tworzyła się historia polskiego browarnictwa. Przy ulicy Lubicz w Krakowie nadal unosi się piwny duch, a w piwnice dawnego browaru pamiętają czasy założyciela Rudolfa Jennego, Götzów Okocimskich i cesarza Franciszka Józefa.

Najważniejszym zadaniem jaki sobie postawiliśmy było stworzenie takich piw, które nie tylko nawiązują do tradycji, ale i tworzą historię nowoczesnego browarnictwa. Do tego potrzebowaliśmy zarówno urokliwego miejsca, jak i wyśmienitych fachowców oraz najwyższej jakości sprzętu.

Od początku przy powstawaniu browaru towarzyszył nam Krzysztof Ozdarski – jeden z najwybitniejszych piwowarów w Polsce. Jego doświadczenie w uruchamianiu browarów rzemieślniczych było bezcenne. Swoją wiedzą dzielił się z naszymi piwowarami, którzy uczyli się pilnie, a także od początku mieli możliwość realizacji swoich wizji.

Pracujemy na urządzeniach browarnianych firmy Joh. Albrecht Brautechnik z siedzibą w Monachium, jednego z najlepszych i uznanych w świecie producentów mikrobrowarów. A do produkcji naszego piwa wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości składniki. Nasze piwa są świeże, warzone wyłącznie z naturalnych składników, niepasteryzowane i niefiltrowane. Dzięki możliwości zamówienia online maksymalnie skracamy czas od rozlewu do dostarczenia do klienta. I prawdopodobnie jesteśmy jedynym browarem, w którym można zamówić piwo tak świeże z dostawą pod same drzwi.

Na miejscu w naszym browarze przy ul. Lubicz 17 można wypić znakomite piwo, zjeść pyszne dania i spędzić czas w naszych niezwykłych wnętrzach. Zapraszamy!

Browar Lubicz. Prawdopodobnie najświeższe piwo na świecie.

Jesteś właścicielem tego profilu? Zyskaj za darmo więcej zapytań i klientów w swojej firmie

Darmowe wyróżnienie profilu na 30 dni!

Dołącz do Zaufany Profil

Opinie o Browar Lubicz

Brak opinii.

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego profilu?

Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania swojego profilu, odpowiedzi na opinie oraz wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

Zarządzaj tym profilem

Może Ci się spodobać

x

Zgłoś naruszenie

Browar Lubicz
@browarlubiczrestauracja

Klikając "Wyślij zgłoszenie", oświadczam iż akceptuję Regulamin serwisu i Politykę prywatności Serwisu ZaufanyProfi.pl