Poznaj fundację Pomocy Prawnej Rodzina Bez Długów!

Adrian Płucienniczek

2022-10-11 09:55:28.

Odziedziczyłeś długi, komornik siedzi Ci na wypłacie, czy grozi Ci egzekucja komornicza? - Odkryj działalność Fundacji Pomocy Prawnej Rodziny Bez Długów! 

 

 

Tutaj sprawdzisz jak dużo zadłużenia możesz umorzyć!:

 

--> FORMULARZ <--

 

 

Zgodzimy się wszyscy, że posiadanie statusu dłużnika w księdze wieczystej jest czymś, czego nie można pozazdrościć nikomu. Wmawiamy sobie, że to nas nie dotyczy, bo przecież jesteśmy ludźmi "na poziomie" oraz, że "twardo stąpamy po ziemi". Jest to troszkę jak z agresywną jazdą samochodem. Niby obiecujemy sobie i najbliższym, że będziemy jeździli bezpiecznie, ale nie bez powodu prędkościomierz pokazuje możliwą wartość 220 km/h.. Do najczęstszych przyczyn zadłużeń dochodzi w przypadku: 

 

  • "Chwilówek goniących chwilówki" - dochodzi do niej w przypadku, kiedy kwota oprocentowania naszego kredytu przewyższa naszą zdolność spłaty. Najgorszym możliwym wyjściem jest wzięcie kolejnej pożyczki na poczet spłaty poprzedniego kredytu.. 
  • Odziedziczenie zadłużonego majątku - najczęściej dochodzi do niego w przypadku, kiedy spadkobierca nie jest świadomy, albo prawda została przed nim utajniona o zaciążeniu zmarłego członka rodziny. Osoby, które nie zrzekną się z majątku muszą się z liczyć z oddziedziczeniem długów.
  • Używki, nałogi, choroby psychiczne - nie muszę wspominać, że nieumiejętne i niepohamowane obnoszenie się z wszelkiego rodzaju używkami i alkoholem może przynieść nieoczekiwane skutki. Jest cienka granica pomiędzy zadłużeniem, a alkoholizmem. Osoby zadłużone tracą nadzieję, poczucie własnej sprawczości czy wiary w lepszą przyszłość. Wraz z alkoholem mogą się pojawić pierwsze objawy depresji, lęku paranoidalnego czy zaburzeń osobowości. 
  • Brak wyobraźni kredytobiorcy - nie możemy zapomnieć oraz musimy o tym mówić, że coraz częściej zadłużamy się, ponieważ działamy "chwilą" - bierzemy kredyt na rzeczy, o których nasze starsze pokolenie by nigdy nie pomyślało, jak: ślub, pierścionek zaręczynowy, dużą imprezę, wakacje.  Przez to, że wzięcie pożyczki jest łatwe oraz natychmiastowe, zapominamy, z jakimi konsekwencjami wiąże się w przyszłości. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć sytuacji na rynku pracy, cen na półkach sklepowych czy wydarzeń losowych (jak np. śmierć członka rodziny, choroba etc.). Wpadając w stan zadłużenia, cel wzięcia pożyczki przestanie nam sprawiać takiej samej przyjemności jak przed tem.

 

Firmy świadczące usługi pożyczkowe (od banków, po kanciarzy reklamujących się w internecie: "szybką i łatwą pożyczką" wiedzą dokładnie co zrobić, kiedy ktoś nie oddaje pieniędzy. Podmiot windykatora, który reprezentuje kredytodawcę zawsze ma kartę pod rękawem. Po 3 msc. braku spłaty zadłużenia może złożyć wniosek o egzekucję komorniczą, a prócz pism i licznych metod prawnych. Potrafi nękać, zastraszać zadłużonego - również w domu. Będąc świadomy, że "przeciętny Kowalski" nie zna swoich praw. 

 

     

----> KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ NASZ PROFIL! <----

 

Rodzina Bez Długów - ma sposób na Twoje problemy! Zajmujemy się całym spektrum walki z zadłużeniem - żadna kwota zadłużenia nie jest im straszna! Każdy z nas ma prawo raz w życiu złożyć wniosek sądowy o upadłość konsumencką - prawo stoi po stronie dłużnika. My również wierzymy, że żaden człowiek w potrzebie nie powinien być zostawiony samym sobie. Nasza praca składa się z kilku etapów:

 

  • Przygotowanie -  robimy wielką burzę mózgów, podczas której zbieramy wszystkie informacje dot.: posiadanego majątku, stanu materialnego, stanu cywilnego, podsumowania całej kwoty zadłużeń u wszystkich wierzycieli. 
  • Wniosek o upadłość konsumencką - przygotujemy pakiet dokumentów, który wysyłamy do sądu w Twoim regionie. 
  • Po utrzymanej upadłości - wspieramy Ciebie aż do ostatniej raty planu spłaty zadłużenia.

 

Koniecznie zapoznaj się z podstawowymi terminami, którymi się posługujemy: Edukacja 

 

Z usług Rodziny Bez Długów jest usatysfakcjonowych wielu klientów. Działalność zbiera pozytywne i wiarygodne opinię.

 

 

 

Czy na naszym portalu Zaufany Profil!

 

 

 

 

A jeśli Ty zmagasz się z problemem zadłużenia, tracisz nadzieję, radość z życia oraz w wiarę o bezpieczną przyszłość, to kliknij koniecznie w poniższy link!

 

Zajrzyj koniecznie na social media naszego dzisiejszego bohatera!:

 

 

A jeśli Ty chciałbyś, aby Twoja firma stała się bohaterem następnego artykułu. Skontaktuj się koniecznie z nami!: