Napisz do Nas! - to nic Cię nie kosztuje, a potrafi sprawić cuda.

Adrian Płucienniczek

2022-10-20 11:24:13.

To nic Cię nie kosztuje, a dla nas znaczy naprawdę wiele!

 

 

 

Dzisiejszy artykuł będzie znacząco odbiegał od innych. Platforma Zaufany Profil od ponad miesiąca prosperuje na najwyższych obrotach. Każdego dnia nasza dzielna ekipa walczy z przeciwnościami losu, usprawnia działanie platformy, narzędzi oraz publikuje kolejne rozwiązania, by każdy użytkownik poruszający się po naszej platformie - czuł się jak u siebie w domu!  

 

W związku tak dynamicznym rozwojem serwisu przyszedł czas na pierwsze spostrzeżenia. Dzisiaj konkretnie poruszymy jedno z nich, a będzie nią komunikacja! 

 

 

 

Czy zauważyliście w prawym dolnym rogu taki dziwny znaczek chmurki messengera? ;)

 

Odpala on narzędzie tekstowe umożliwiające bezpośredni kontakt z administracją portalu - wystarczy go tylko kliknąć!

 

 

 

 

Gwarantujemy Wam, że potrafi zdziałać cuda. Potwierdzić to mogą dziesiątki klientów, którzy skorzystali z wyżej wymienionej metody kontaktu. 

 

Kiedy warto się z Nami skontaktować?

 

Chciałoby się powiedzieć, że ze wszystkim.., lecz jest kilka symptomów, na które warto zwrócić szczególną uwagę: 

 

  • Błąd techniczny występujący na stronie - dążenie do perfekcji jest rzeczą trudną i czasochłonną - psycholog powiedziałby nawet, że "trywialną i niepotrzebną". Jeśli Ty drogi użytkowniku zauważysz, że coś przysłowiowo "nie działa" - daj nam konieczna znać! 
  • Błąd wyświetlania Twoje profilu w social mediach na naszym portalu - jeśli widzisz, że Twój profil wyświetla się niepoprawnie (tj. nie załadowało się zdjęcie, opis, lajki i inne mierniki), a może załadowaliśmy nieświadomie nie ten profil co trzeba. Napisz do Nas! Podmienimy i zaaktualizujemy Twój profil jeśli będzie potrzeba w pierwszej kolejności. 
  • Masz uwagi dotyczące działania i funkcjonowania platformy - bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi, pomysły i konstruktywną krytykę. Jesteśmy tylko i aż ludźmi :) 

 

Kiedy warto dać sobie spokój? 

  • NIE PROWADZIMY USŁUG POŻYCZKOWYCH! 

 

  • Nie prowadzimy usług i nie udzielamy informacji o profilach znajdujących się na naszj platformie - aby uzyskać więcej informacji należy bezpośrednio skontaktować się z daną firmą. My nic nie wiemy - możemy się tylko domyślać :) 

 

Możesz się również skontaktować z nami poprzez nasze portale na social mediach:

 

 

*image by pixelbay