Jak, oraz dlaczego warto dodać swój profil na portalu Zaufany Profil?

Adrian Płucienniczek

2022-10-13 12:05:17.

Poznaj dlaczego warto dodać swój profil w social mediach na platformie Zaufany Profil

 

Kliknij tutaj! ---> Dodaj Profil <--

 

Chcąc rozpocząć własną przygodę z portalem Zaufany Profil nie powinniśmy zapomnieć najważniejszym składniku, od którego to wszystko się zaczęło... Od dodania i uwierzytelnienia swojej działalności! Powinien być to Twój pierwszy krok, zanim ruszysz dalej odkrywając dalsze zakamarki i możliwości jakie daje Ci nasza platforma. 

 

W tym krótkim poradniku postaramy się poprowadzić Cię przez cały proces:

 

  • Założenia konta na platformie Zaufany Profil.
  • Dodania i zweryfikowanie swojego profilu w social mediach. 
  • Zarządzanie kontem i profilem. 

No to nie przedłużajmy - zaczynamy! 

 

1. Zakładanie konta. 

 

Jest to banalnie proste..  wchodząc na stronę główną portalu --> Zaufany Profil <-- klikamy w prawym górnym rogu na Twoje kontoOraz klikamy w zakładkę "załóż konto". 

 

 


 

Tradycyjną metodą uzupełniamy dane adresowe oraz ustawiamy hasło, a jeśli komuś wygodniej, to umożliwiamy założenie konta poprzez połączenie go z Twoim prywatnym kontem na Facebooku klikając: "Koontynuj przez Facebooka". Jeśli wybraliśmy tradycyjną metodę, to klikamy "Załóż darmowe konto". 

 

Udało się? Świetnie! 

 

 

 

 

Oto Waszym oczom ukaże się panel użytkownika. Znajdziecie w nim informacje o swoim profilu, ustawieniach kontach, czy o naszym autorskim Programie Partnerskim, do którego gorąco odsyłamy!

 

 

 

Pobierając link referencyjny w prawym dolnym rogu oraz wysyłając go do Waszych znajomych zyskacie dostęp do szeregu korzyści. Serdecznie zachęcamy do tego, iż dzięki temu wspieracie naszą działalność! 

 

2. Dodanie profilu. 

 

Dodanie swojego profilu nigdy nie było takie proste! Wystarczy na stronie głównej, bądź w panelu użytkownika kliknąć w "Dodaj Profil", bądź skorzystać z linku poniżej: 

 

 

--> Dodaj Profil <--

 

 

 

 

W przeznaczonym do tego polu wklejamy link do swojego fanpage'a na Facebooku, a następnie klikamy: "Kontynuuj".  Następnie po kilku sekundach pojawi się nasz profil, który należy uwierzytelnić poprzez e-maila, na którym został założony fanpage na Facebooku. Wpisujemy kod wysłany na skrzynkę pocztową i gotowe!

 

Gdybyście mieli dalej jakiś problem, poniżej znajduję się instrukcja krok po kroku

 

 

 

Naszym oczom ukaże się panel zarządzania profilem. Zobaczysz tutaj najważniejsze informacje w pigułce o: wyświetleniach, konwersjach na podane konta kontaktowe i portale społecznościowe oraz opinie. 

 

 

Klikając "wyróżnij profil" otworzy się przed Wami nasza oferta skierowana do młodych i średnio-zaawansowanych przedsiębiorstw. Zapamiętajcie!

 

Na tym etapie nie pobierzemy od Was ani jednego grosza! 

 

Każdy użytkownik, który założy konto, doda i uwierzytelni swój profil na social mediach ma całoroczny i całkowicie bezpłatny dostęp do pakietu "Standard", który gwarantuje Wam dostęp do pozycjonowania waszego profilu na platformie Zaufany Profil, a jeśli zweryfikujcie go teraz, to przez 30 dni otrzymacie dostęp do darmowego wyróżnienia na naszym portalu! 

 

 

 

W zakładce "Zarządzaj" zaaktualizujecie opis firmy, i nie tylko - warto się pobawić. Klienci lubię oryginalne rozwiązania! 

 

 

To wy było na tyle. Aż takie to trudne? - oczywiście, że nie! A nawet jeśli mielibyście jakiejś pytania, to koniecznie skontaktujcie się z nami!

 

 

*image by pixelbay