Nad Królewiecką

Nad Królewiecką

@308046179356221

Polubienia 0
Ocena brak
Opinie 0
Tak
0 Czy ten profil jest Zaufany?
Nie
Zobacz profil Strona www

Lokalizacja

Adres: Kobyla Kępa 7A 82-110 Sztutowo, Poland

Ostatnia aktualizacja: 2022-09-24

Kategorie: Hotel, Dom

Opis

Obiekt usytuowany jest w malowniczej i spokojnej okolicy otoczonej wodami: 100 metrów od Wisły Królewieckiej, 2 km od Zalewu Wiślanego i 3 km od morza.

Oferujemy pokoje 3 i 4 osobowe z TV i łazienkami, kuchnię w pełni wyposażoną - tylko do dyspozycji gości, duży zielony teren z boiskiem do siatkówki i badmintona, placem zabaw, miejscem do grilowania i ogniska. Na pochmurne dni lub wieczory, proponujemy dobrą książkę, grę w tenisa stołowego, czy partyjkę brydża z gospodarzami. Wyróżniającą nas atrakcją jest możliwość skorzystania z zajęć artystycznych - nauki haftu krzyżykowego, quillingu czy pergamano. Zachęcamy naszych gości do skorzystania z wód Bałtyku, wędkowania nad Wisłą Królewiecką, spływów kajakowych organizowanych przez właściciela, czy też długich spacerów po urokliwej okolicy (las, Rezerwat Kormorana Czarnego i Czapli Siwej, Parku Krajobrazowego "Mierzeja Wiślana", okolice Zalewu Wiślanego). Można również odpocząć od słońca i odwiedzić Muzeum Stutthof (3 km), Krynicę Morską, Malbork, Frombork, Gdańsk.

Jesteś właścicielem tego profilu? Zyskaj za darmo więcej zapytań i klientów w swojej firmie

Darmowe wyróżnienie profilu na 30 dni!

Dołącz do Zaufany Profil

Opinie o Nad Królewiecką

Brak opinii.

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego profilu?

Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania swojego profilu, odpowiedzi na opinie oraz wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

Zarządzaj tym profilem

Może Ci się spodobać

x

Zgłoś naruszenie

Nad Królewiecką
@308046179356221

Klikając "Wyślij zgłoszenie", oświadczam iż akceptuję Regulamin serwisu i Politykę prywatności Serwisu ZaufanyProfi.pl